אודות פירמידה

תמיד האמנו שהשילוב של LOGIC AND MAGIC, יצירתיות ומקצועיות, יכול להוליד דברים נפלאים. כך התחלנו את דרכנו, ובמהלך השנים ביססנו את מעמדנו כמשרד תוכן, ייעוץ והפקה מוביל.

הצוות המקצועי שלנו, המספק מכלול שירותים מקיף, כולל אנשי קריאייטיב והפקה בעלי חשיבה יצירתית רבת מעוף.

אנו עדיין נרגשים לקראת יום העבודה שלנו, בדיוק כפי שהיינו ביום הראשון.

הניסיון הנרחב והידע המעמיק שצברנו בעבודה עם חברות מובילות כבר למעלה מ- 20 שנה,  מאפשר לנו להעביר את החזון האסטרטגי, השיווקי והארגוני באופן מיטבי, תוך יצירת קונספט מקורי וחוויות סוחפות. ראשית אנו מזהים את ערכי הליבה והמסרים המרכזיים, ולאחר מכן מפיחים בהם חיים באמצעות חוויות מלהיבות ובלתי נשכחות.

אבישי גרינפילד כספי

מנכ"ל ומנהל קריאייטיבי

איש חזון, מומחה להפקה, אשף אמנויות הבמה, משוגע על מולטימדיה.

אבינועם גרינפילד כספי

יוצר חוויות

מייסד, מומחה לחוויות, מקור בלתי נדלה לרעיונות, חושב מחוץ לקופסה, מעורר השראה, גורו של יצירתיות, בולדוזר, תמיד עם ניצוץ בעיניים.

רז יואלי

מפיקה

לאחר שנים של תפעול אירועי שטח, נופשונים וכנסים, החליטה רז לצאת להתמקד בעולם של תוכן ויצירה – וללמוד מהטובים ביותר, והצטרפה לפירמידה.

היא נהנית מכל רגע, ומוצאת אתגרים חדשים בכל יום.

אילן אייבל

מפיק

לאחר ניסיון רב במגוון הפקות טלוויזיה מובילות, שב אילן לעסוק בשתי אהבותיו הראשונות: מופעי  במה והפקה בפועל בצוות פירמידה.
התשוקה שלו היא להוביל הפקה יצירתית וחווית לקוח הנובעת מתוך עולמו.

ליהי פלומבו

מפיקה

הפקה עבורי היא דרך של עשייה וחיבור בין פרטים לאנשים. אני אוהבת את המגוון, האינטנסיביות והאנרגיה בתהליך העבודה ואת האפשרות לעצב חוויה בכל פעם מחדש.

סיגל פאר

מנהלת חשבונות ראשית

לאחר ששהתה שנים עם משפחתה במקומות אקזוטיים כגון תאילנד, הודו ותורכיה, סיגל הגיעה סופסוף לתל אביב כדי לנהל לנו את המספרים והתקציבים. ניהול חשבונות של עסק יצירתי דורש חשיבה יצירתית – וסיגל מפגינה את זה באופן מרשים מדי יום.

הפקה

הקליקו לסיפורי הצלחה

שיטת Logic&Magic

זהו השלב בו קורה כל הקסם והחזון הופך לחוויה. אנו מקדישים תשומת לב מרבית לכל פרט ופרט ודואגים לתכנון, עיצוב ויישום מיטבי של החוויות, תוך שילוב מנצח של מקצועיות ויצירתיות. זה מי שאנחנו וזה ומה שאנחנו עושים הכי טוב. לא במקרה אנחנו ידועים כמומחים לחוויות. אנו עושים הכול כדי להבטיח שהמסר של חברתכם יבוא לידי ביטוי בחוויה יוצאת דופן ומעוררת השראה.

alt text

מעלה – עסקים מנהיגים אחריות חברתית
כנס בינלאומי, 2017

alt text

אירוע לרגל יום העצמאות של ישראל

מפגש הנהלה שנתי

מוזיאון תל אביב לאמנות
ערב גאלה 2015

ערב גאלה לידידי המוזיאון 2012

שיכון ובינוי
חגיגות 90 שנה

https://prmd.co.il/luxury-customer-experience-8/

מוזיאון תל אביב לאמנות
ערב גאלה לדאדא, 2016

https://prmd.co.il/luxury-customer-experience-8/

טקס פרסי אופיר

2016 הרגעים הגדולים וידאו

2016 הרגעים הגדולים

קריאייטיב

הקליקו לסיפורי הצלחה

דרך מקורית ובלתי נשכחת לספר את הסיפור שלכם

כשהנרטיב העסקי שלכם פוגש את "המתכון הסודי" שלנו, המורכב מחדשנות, השראה ושיתוף פעולה, התוצאה מכה גלים. לאחר שזיהינו את חזון חברתכם, אנשי הקריאייטיב שלנו מתכנסים יחדיו למציאת דרך מקורית ובלתי נשכחת לספר את הסיפור שלכם. באמצעות התמקדות במיתוג, העברת מסרים ואמצעים ויזואליים שנבחרו בקפידה, נבטיח לכם חוויה ייחודית שתעודד מעורבות ומוטיבציה, ותתרום לקידום חברתכם.

אירוע לקוחות שנתי באורלנדו

Own It Win It

ייעוץ

הקליקו לסיפורי הצלחה

לספר את סיפורה של החברה באופן אפקטיבי

לכל חברה יש סיפור. אנו יודעים לזהות, למקד ולספר את סיפורה של החברה באופן אפקטיבי, במטרה לבסס חיבור רגשי חזק בין העובדים לבין ערכי החברה. יחדיו, נגלה את הדנ"א והחזון של חברתכם ונעביר את המסר בעזרת קונספט ייחודי וחוויות המותירות את חותמן, לאורך זמן.

 אומרים עלינו…

אוניברסיטת חיפה

בזכות היעילות, המקצועיות והאדיבות שאפיינו את העבודה של צוותכם, ושיתוף הפעולה הפורה, היו האירועים מוצלחים וזכינו לתגובות חיוביות ביותר על התנהלות האירועים מאורחים וממשתתפים כאחד.

רחל קאברמן, ראש אגף קשרי חוץ ופיתוח משאבים
מוזיאון תל אביב לאומנות

תודה על היוזמה על הרעיונות על הביצוע ובעיקר תודה על הפתיחות וההרתמות ועל שיתוף הפעולה הנעים לכל אורך הדרך הארוכה שעברנו יחד, אכן יצרתם רף גבוה של אירוע גאלה שהיה מפתיע ומהנה ואשר התגובות הטובות לו אינן מפסיקות להגיע.

דינה פפו, ראש אגף קשרי ציבור ופיתוח משאבים
נייס מערכות

הקריאטיביות, המקוריות ויכולת ההפקה הבלתי מתפשרת, לצד היכולת להוביל אירוע במיקומים שונים מסביב לעולם יצרה אירוע בלתי נשכח גם לנו וגם ללקוחות שלנו

עינת וייס, סמנכ''ל שיווק גלובלי
יוניליוור ישראל

"רציתי להגיד תודה שהגשמתם היום את כל הפנטזיות שהיו לנו. היה ממש מושלם! כל הכבוד ותודה ענקית."

ענת גבריאל
קופ"ח כללית

"הכנס היה מאורגן להפליא ונוהל ובוצע ברמה מאוד גבוהה, על כל רכיביו, והשיג את יעדיו על הצד הטוב ביותר, הערכתי ותודתי האישית על הפקה מדוקדקת ומושלמת".

אלי דפס
האקדמיה לקולנוע

"מקצוענות, מסירות, מצויינות, קריאטיביות, הן רק מקצת השבחים שאוכל לומר על הצוות החד פעמי שמרכיב את פירמידה. התהליך הפורה והמעמיק, הגישה החיובית,האיכפתיות האינסופית והחתירה התמידית למצויינות בלתי מתפשרת יחד עם חיוך ונועם ונכונות תמיד להגיד כן! הפכו את התהליך ללא פחות נפלא מהתוצאה עוצרת הנשימה. לא יכולה לחכות כבר לצאת יחד עם פירמידה למסע אל הפרוייקט הבא!"

דנה בלנקשטיין

בין לקוחותינו המרוצים